Budowa ulicay Granicznej w Strych Bielicach

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mara 09-09-18 18:35

Budowa ulicy Granicznej w Starych Bielicach to jest wielki skandal i wstyd. Jest to ulica przelotowa ze strefy ekonomicznej do drogi S 6 na której jest budowana obwodnica Koszalina. Za poprzedniego wójta był projekt aby droga ulica miała chodnik i pasek zieleni przylegający do ogrodzenia posesji. Nowy projekt to zlikwidował. Nie będzie chodnika a odległość od ogrodzeń posesji jest minimalna co staje się bardzo niebezpieczne przy wyjezdzie na tak ruchliwą drogę. Wstyd że będąc 14 lat w Unii Europejskiej samorząd gminy decyduje się wybudować taką drogę na osiedlu gdzie mieszka wiele młodych małżeństw z dziećmi i nie będą mogli bezpiecznie wyjść na spacer gdyż nie będzie chodnika. Przy tendencji budowania wszędzie ścieżek rowerowych taka decyzja zasługuje na szczególne napiętnowanie. Dziwi również pośpiech który towarzyszy tej budowie właśnie teraz gdy zbliżają się wybory. Czyżby była obawa porażki w wyborach i trzeba zrealizować kontrakt? Gdzie są radni i jak to się stało że taki projekt przeszedł. Mam nadzieję że mieszkańcy tego osiedla jak i całej gminy pójdą po rozum do głowy i przy urnach wyborczych wybiorą ludzi godnych i dbających o rozwój i wygląd gminy.

Odpowiedz Cytuj
Stop_FAKE 12-09-18 10:37

Ale ktoś próbuje na siłę skłócać mieszkańców. Ale nieładnie tak kłamać. Budowa jest prowadzona na podstawie pozwolenia nr AB/32/2011 z 14.01.2011 - czyli jakby nie liczyć powstałego za wójta Hermanowicza.
Kłamstwo, kłamstwo.
Prosimy autora kłamstwa o podpisanie się.

Odpowiedz Cytuj
Mara 13-09-18 20:35

Proszę przyjechać na ulicę Graniczną jutro i zobaczyć jak jest budowana droga i jakie są odległości od posesji w jednym miejscu a jakie w innym. Za wójta Hermanowicza był inny projekt który uwzględniał również chodnik. W dobie ścieżek rowerowych w gminie Biesiekierz na osiedlu w Starych Bielicach nie będzie chodnika a z posesji bezpośrednio będę wchodził pod koła samochodów. Wstyd. Proszę pojechać do Lasek Koszalińskich i zobaczyć jak tam jest przeprowadzona inwestycja drogowa. Ulica Graniczna czyli na granicy z Koszalinem i od razu widać różnicę w zarządzaniu. Koszalin rządzony przez prezydenta z PO buduje na każdym kroku ścieżki rowerowe a wójt z PSL w Biesiekierzu każe chodzić swoim mieszkańcom po ruchliwych ulicach. Niby koalicjanci a jaka dysproporcja. Zastanawia pośpiech inwestycji aby zdążyć przed wyborami. Czyżby strach przed zmianą. Już najwyższy czas zmienić ludzi którzy sobie nie radzą.Ja na pewno nigdy więcej nie zagłosuję na PSL. Proszę mnie nie oskarżać o kłamstwo a jeśli żądasz podpisu to najpierw zrób to pierwszy. Zapraszam na ulicę graniczną na konfrontację.

Odpowiedz Cytuj
Stop_Fake 13-09-18 22:19

Ta rozmowa nie ma sensu, jeśli do oceny budowy drogi używa się partii politycznych- widać nie chodzi o drogę tylko polityczną awanturę. Szkoda czasu. Jeśli ma Pan zastrzeżenia to jest droga oficjalna do urzędu, jest inspektor nadzoru, jest organ wydający decyzję budowlaną- wszystko jasne i dostępne. No ale przecież nie o drogę chodzi tylko o zwykłe awanturowanie się, zwykłe trolowanie w sieci. Niech Pan poda swoje nazwisko, to pozbieram podpisy żeby Panu zrobić koło bramki zwężenie drogi na jeden samochód, mijankę i ten oczekiwany chodnik. Bo jak się doda szerokości to jakoś ciężko pomieścić przepisowo zwymiarowany pas jezdni + chodnik + pas oddzielający + ścieżkę rowerową. No ale co ja piszę, przecież tu nie o drogę chodzi, tylko polityczną awanturę. Co tam droga. Pośpiesznie robiona, po pośpiesznie ogłoszonym i rozstrzygniętym przetargu w 2018, po pośpiesznie zwiększonym budżecie, po pośpiesznie złożonym wniosku o dotację unijną w 2017, po pośpiesznie o uzgodnionej koncepcji projektowej w 2016, po pośpiesznie wpisanej w 2015 do strategii ZIT (w którym to partnerstwie prezydent Koszalina pospiesznie został wybrany na przewodniczącego), no i co najważniejsze po pośpiesznie opracowanej w 2011 roku dokumentacji. No dziwi ten pośpiech. Szanowny Panie. Kłamstwa Pan pisze. Dziwi że teraz. Zbierał się Pan z tym trollowaniem też od 2011 roku? Coś długo - o przepraszam - coś pośpiesznie :) Miłego korzystania z drogi.

Odpowiedz Cytuj
Mara 14-09-18 10:05

No już wiadomo kto tutaj pisze. Gminne Towarzystwo Wzajemnej Adoracji trzyma się świetnie. Skoro to trwało tak długo to był czas na uzgodnienia i dopracowanie projektu do standartów europejskich a tak mamy bubel drogowy. Proszę mi powiedzieć kiedy była informacja ze ten projekt tak wygląda. Juz lampy zostały postawione nie zgodnie z planem a zgodnie z drogami które były wyznaczone przez mieszkańców i projekt został dostosowany do istniejących dróg. Na planie podziału działek granice biegną w lini prostej dlaczego więc droga idzie w jednym miejscu łukiem w drugim się zwęrza i biegnie prosto. Nie chcecie wycinac krzaków bo to podnosi koszty więc łatwiej jest budować po starej wyznaczonej przez mieszkańców drodze. Zapraszałem na budowę drogi Granicznej zapraszam jeszcze raz aby przekonać się samemu. Niech pan (pani) poda swoje nazwisko i adres zamieszkania wtedy przekonamy się przy jakiej drodze i z jakimi odległościami od posesji pan (pani) mieszka. Polityka w naszym kraju jest wszędzie i ludzie którzy piastują stanowiska takie ja np. Wójt są przedstawicielami określonej opcji i parti. Dlatego przypominam że PSL zarządza gminą od dziesięcioleci ale takiego bubla dotąd nie sprawiła. Jeśli chodzi o miłe korzystanie z drogi to zapraszam na spacerek po osiedlu jak już ta droga będzie gotowa tylko proszę uważać na boki bo będzie niebezpiecznie. Pozdrawiam.

Odpowiedz Cytuj
Stop_Fake 15-09-18 19:56

Miejmy nadzieję, że nie będzie tak źle. Do zobaczenia.

Odpowiedz Cytuj
Mara 16-09-18 14:57

To tak łatwo się nie skończy. Więcej ludzi się dowie o tym jak PSL gospodarzy w Biesiekierzu a zdjęcia tego bubla drogowego za unijne pieniądze wkrótce będą dostępne w internecie. Gratuluję kampani wyborczej. Nadzieją to możecie karmić głupców.

Odpowiedz Cytuj
Fan 17-09-18 20:16

O. I PSL doczekał się swojego fana. Psychofana.

Odpowiedz Cytuj
Mara 17-09-18 20:54

Trzeba kończyć bo zaczynają się inwektywy gdy brak argumentów.

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://biesiekierz.istrefa.com

istrefa gmina Biesiekierz | istrefa powiat koszaliński | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Biesiekierz - wieś, gmina wiejska, powiat koszaliński, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 76-039


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem